Δευτέρα, 27 Μαΐου 2013

Αποτελέσματα εκλογικής διαδικασίας 27ης Μαϊου 2013

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αποτελέσματα εκλογικής διαδικασίας 27ης Μαϊου 2013

Σήμερα στο αμφιθέατρο του Γενικού Νοσοκομείου Αγίου Νικολάου  διενεργήθηκαν τη Δευτέρα 27/5/13 και ώρα 10.00 π.μ. Έως 5.00 μμ  οι αρχαιρεσίες για την ανάδειξη νέου Δ.Σ & Ε.Ε του Συλλόγου Εργαζομένων και εκπροσώπων του Συλλόγου για το Νομαρχιακό Τμήμα της ΑΔΕΔΥ.

Από τη διαλογή των ψηφοδελτίων βρέθηκαν:

Εγγεγραμμένοι: 269

Στην κάλπη για εκλογή μελών του Δ.Σ. του συλλόγου         

ΨΗΦΙΣΑΝ             208                        

ΑΚΥΡΑ  2        

ΕΓΚΥΡΑ 206

ΛΕΥΚΑ 3                          

    

ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. Έλαβαν οι συνδυασμοί :

1. Ενιαίο Ψηφοδέλτιο               Ψήφοι: 195.               Έδρες: 7

2. Μεμονωμένος Υποψήφιος   Ψήφοι: 8                 Έδρες: 0

Στο συνδυασμό Ενιαίο Ψηφοδέλτιο έλαβαν οι συνάδελφοι:

                                                                 Ψήφοι:

Δερμιτζάκη Μαρία .................................. .116
                                                 
Κιτοπούλου Καλλιόπη................................75

Κοκολάκης Κωστής...................................107

Λαμπράκη Μαρία (Μαρίζα)........................45

Λαμπράκης Ανδρέας..................................65

Μανουσάκης Γιώργος..............................165

Παπαδοπετράκης Μιχάλης........................12

Περβολαράκης Αντώνης...........................85

Περυσινάκης Νίκος...................................89

Τσαγκαράκη – Δαβράδου Ελευθερία........44

Χαλκιαδάκης Δαμιανός...........................126



Στο ΔΣ εκλέγονται τακτικά μέλη οι:

1)Μανουσάκης Γιώργος

2)Χαλκιαδάκης Δαμιανός

3)Δερμιτζάκη Μαρία

4)Κοκολάκης Κωστής

5)Περυσινάκης Νίκος

6)Περβολαράκης Αντώνης

7)Κιτοπούλου Καλλιόπη

Αναπληρωματικά μέλη οι:

1)Λαμπράκης Ανδρέας

2)Λαμπράκη Μαρία (Μαρίζα)

3)Τσαγκαράκη – Δαβράδου Ελευθερία


    Στην κάλπη για εκλογή μελών  Ε.Ε. και αντιπροσώπων στο Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ

ΨΗΦΙΣΑΝ          208                      

ΑΚΥΡΑ                 1        

ΕΓΚΥΡΑ      207

ΛΕΥΚΑ 5                     
\

Για την εξελεγκτική επιτροπή έλαβαν:

Γαβριλάκη Βαγγελιώ...........111

Τζημούλη Ελπίδα................78

Χαβάκης Μανόλης..............60

Στην εξελεγχτική επιτροπή εκλέγονται οι:

1)Γαβριλάκη Βαγγελιώ

2)Τζημούλη Ελπίδα

3)Χαβάκης Μανόλης

Για το Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ έλαβαν οι υποψήφιοι:

Δερμιτζάκη Μαρία.................................96

Κιτοπούλου Καλλιόπη..........................73

Κοκολάκης Κωστής..............................99

Λαμπράκη Μαρία (Μαρίζα)...................44

Μανουσάκης Γιώργος...........................165

Μούστος Μανόλης.................................61

Παπαδοπετράκης Μιχάλης.....................12

Περβολαράκης Αντώνης........................69

Τζημούλη Ελπίδα...................................45

Τζώρτζης Χρήστος................................77

Τσαγκαράκη – Δαβράδου Ελευθερία....40

Χαλκιαδάκης Δαμιανός........................122

Για το Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ αντιπρόσωποι (με μέτρο 1-20) εκλέγονται οι

1)Μανουσάκης Γιώργος

2)Χαλκιαδάκης Δαμιανός

3)Κοκολάκης Κωστής

4)Δερμιτζάκη Μαρία

5)Τζώρτζης Χρήστος

6)Κιτοπούλου Καλλιόπη

7)Περβολαράκης Αντώνης

8)Μούστος Μανόλης

9)Τζημούλη Ελπίδα

10)Λαμπράκη Μαρία (Μαρίζα)

Η Εφορευτική Επιτροπή
1. Μαλαδάκη Ρούλα
2.Πετσούδη Αγγελική
3.Φιλιππάκη Μαρία

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου